Hoffman Bayim Olur Musun Fuarına Katıldı

Hoffman Bayim Olur Musun Fuarına Katıldı

1960 yılında Ankara da kurulan Hoffman Kuru Temizleme yarım asırlık deneyimiyle kuru temizleme sektörünün öncü kuruluşlarından olmuştur. Kurulduğu günden beri hızlı bir büyüme grafiğine sahip Hoffman Kuru Temizleme, Ankara’ da 6 farklı noktada, eğitimli personeli ile son teknolojik gelişmeleri herzaman yakından takip ederek, hızlı,etkin ve garantili hizmet sunmaktadır.

Girişimci ruha sahip, idealleri olan, uzun süreli çalışma iradesini taşıyan takım arkadaşları ile Hoffman kalitesini tüm Türkiye ile buluşturmayı amaçlayan markanın öncelikli hedefi Türkiye…. Şehir bazında ise İstanbul ,İzmir, Antalya, Adana, Samsun, Konya, Trabzon, Bursa, Mersin illeri öncelikli gelmektedir.

Franchising sistemiyle Hoffman Kuru Temizleme ailesine katılmak isteyen yatırımcılara, açılacak mekan için öncelikle fizibilite çalışması yapılıyor ve mekan seçimi sonrasında mimari projelendirme gerçekleştiriliyor. Anlaşma sağlanan yatırımcı ile sözleşme imzalanma sürecini takiben mekan dekorasyonuna geçiliyor.

Ekipmanlar ve lojistik malzemeler temin edilerek, personele eğitim veriliyor. Ortalama 1,5 ay sonunda hazırlaıklar sonucunda şube hizmete giriyor. Hoffman Kuru Temizleme kalitesini müşterilerinizle buluşturacak, premium marka olma ayrıcalığını yaşamak isteyen ve beraber büyüyeceği girişimcileri bekliyor.