Hizmetlerimiz

Kuru Temizleme

Hoffman Kuru Temizleme 1960 yılından beri, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ve sayısı her geçen gün artan şubeleriyle siz değerli müşterilerimizin, sunduğumuz kaliteli ve uygun fiyatlı kuru temizleme hizmetinden faydalanması için çalışmaktadır. Yenilikleri sürekli takip eden Hoffman, yüksek teknolojili makinelerle ve branşında eğitimli personeliyle, kuru temizlemede sektörünün lideri olmaya devam ediyor.

Ütüleme

Hoffman Kuru Temizleme, günümüz şartlarında çalışan çalışmayan herkesin emek ve zaman kaybı olarak gördüğü ev işlerinin en başında gelen ütüleme işini artık hayatınızdan çıkartıyor. Siz değerli müşterilerimizin şıklığı için Deneyimli Hoffman personeli, hızlı ve uygun fiyatlarla ütüleme hizmeti sunuyor.

Leke Çıkarma

En değerli giysilerinizde ve diğer tekstil ürünlerinizde oluşan lekeleri, sanki hiç lekelenmemiş gibi eski haline getiriyoruz. Leke Testi‘ne tabii tutarak size kesin çözüm sunuyoruz. Hoffman Leke Testi sistemimiz sayesinde sürprizlerle karşılaşmanız olanaksızdır. Son teknoloji kimyasallarla temizlediğimiz değerli tekstil ürünlerinizi, lekelerden kurtarıp, neredeyse ilk günkü gibi yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.

DERİ TEMİZLEME

Deri giysilerimiz belki de en değer verdiğimiz kıyafetlerimizdir ve deri temizliği diğer tekstil ürünlerine göre daha fazla hassasiyet gerektirir. Hoffman Kuru Temizleme, tecrübesiyle deri kıyafetlerinizin her zaman ilk günkü gibi kalmasını sağlamak amacıyla en ileri teknolojiyi takip ediyor. Şıklığınızın daim olması için deri ürünleri için de en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor.

ÜCRETSİZ SERVİS

Şıklığına önem veren, giydiği kıyafetlerin her zaman yeni alınmış gibi şık olmasını isteyen ve sayısı her geçen gün artan şubelerimize gelme fırsatı bulamayan siz değerli müşterilerimiz için, Hoffman Kuru Temizleme olarak Ücretsiz Servis Hizmeti Sunmaktayız. Kıyafetlerinizi evinizden alıyor ve yine evinize kadar teslim ediyoruz. Siz de bu gün Hoffman kolaylıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

YIKAMA HİZMETLERİ

Hoffman Kuru Temizleme olarak siz değerli müşterilerimizin,  suyla yıkamaya gerek duyulan giysileriniz için de en iyi çözümleri biz sunuyoruz. Bütün tekstil ürünlerinizi son teknoloji makinalarla ve kimyasallarla, yarım asrı aşan tecrübemizle, hiçbir zarar vermeden temizliyoruz, kurutuyoruz. Son olarak da ücretsiz servisimizle evinize ya da işyerinize kadar teslim ediyoruz.

PERDE TEMİZLEME

Hoffman hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Yenilikçi hizmet anlayışı ile Hoffman olarak hizmetlerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Belki de temizliği en zahmetli olan tekstili ürünlerinden biri olan perdelerinizi, Hoffman kalitesiyle temizliyoruz. Ayrıca ücretsiz servisimizle perdelerinizi evinizden ya da işyerinizden alıp, temizlenmiş ve ütülenmiş bir şekilde yine adresinize kadar teslim ediyoruz. 

Hoffman FRANCHISE Sistemi

Hoffman 1960 yılından beri başarıyla sürdürdüğü hizmetlerini  ve sektördeki tecrübesini daha geniş kitlelere ulaşırmak amacıyla Hoffman Franchise sistemini oluşturmuştur. 

Hoffman Franchise Sistemi